НОВИНИ
Вітаємо наших союзників з НАТО з ювілеєм

Наша команда «Спільна Перемога» високо цінує солідарність Північноатлантичного союзу з Україною і незмінну підтримку нашої держави перед російською агресією. 
За останні два роки, перетворившись на громадський рух, що об'єднує та демонструє новий формат співраці між активною громадскістю, державними органами влади та бізнесом, ми завдяки підримці друзів та партнерів, успішно продукуємо та реалізуємо програми, спрямовані на зближення з країнами Організації Північноатлантичного договору, розуміючи, що мир та розвиток в Україні можливий тільки в союзі з сильними та цивілізованими партнерами.
Реалізоване наступне:

- Поїздка співзасновника «Спільної Перемоги» Володимира Бульби до штаб-квартири НАТО в Брюсселі, де на вищому рівні сторони обговорили співпрацю та домовились про спільну організацію першого візиту поранених воїнів АТО до штаб-квартири.

- Згодом відбулась і сама поїздка, під час якої воїни АТО провели тренування разом з представниками Альянсу та відвідали військову базу в Нідерландах.

- У рамках візиту в штаб-квартирі відбулась зустріч команди «Спільної Перемоги» з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та заступником Генерального секретаря НАТО .

- «Спільна Перемога» стала співорганізатором Всеукраїнського молодіжного форуму Україна-НАТО разом з віце-прем’єр-міністром Іванною Климпуш-Цинцадзе та Міністерством молоді та спорту України.

- В оголошеному Альянсом конкурсі, НАТО віддала перевагу нашому проекту про співпрацю з-поміж 80-и інших надісланих з України.

 - Розпочали програму з долучення активної студентської молоді Інституту журналістики та Інституту міжнародних відносин до співпраці з питань інформування про діяльність та підвищення довіри до Альянсу серед громадян України.
Розроблена низка сучасних , креативних заходів та дій щодо співпраці з Північноатлантичним альянсом. 
Вони також будуть реалізовані найбліжчим часом, додаючи свою циглину до побудови надійного безпекового муру для нашого дому - України.

Спільно ми переможемо!