проекти
Спільна олімпійська перемога

Усвідомлюючи свою соціальну відповідальність перед спортивними героями України, Г.О. " Відкриті Можливості" разом з Міністерством молоді та спорту України, за підтримки представників вітчизняного бізнесу та меценатів, започаткували громадську кампанію «Спільна олімпійська перемога».

Мета кампанії - створення додаткових стимулів для успішного виступу наших олімпійців та гідного представлення України на Олімпіаді. Зокрема, утворюється позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами літніх Олімпійських ігор - 2016. Призовий фонд «Спільної олімпійської перемоги» формувався зацікавленими представниками бізнесу та меценатами у вигляді цінних подарунків: квартири, автомобілі, комп'ютерна, мобільна, аудіо-відео та побутова техніка, путівки, подарункові сертифікати тощо.

По завершенні змагань лоти, які надійшли у вигляді меценатської допомоги до призового фонду кампанії, будули розіграні на безпрограшній лотереї між олімпійцями.

Минспорта инициирует общественную кампанию "Совместная олимпийская победа". Подробности 23.08.16

Міністр спорту — про допінг, Бубку, шанси олімпійців у Ріо та кошти на підтримку спортсменів

Громадська кампанія «Спільна олімпійська перемога» набирає обертів.

"Спільна Олімпійська перемога" - Три олімпійських питання

Ігор Жданов: "Спільна олімпійська перемога" - початок чудової традиції привітання призерів Олімпіади подарунками від соціально відповідального бізнесу

СПІЛЬНА ОЛІМПІЙСЬКА ПЕРЕМОГА