проекти
Стартував Всеукраїнський флешмоб "Я люблю Україну"

14 лютого, в День закоханих відомі спортсмени, громадські діячі, актори закликали українців зізнаватися в коханні своїй країні. Всеукраїнський флешмоб "Я люблю Україну", за підтримки Міністерства інформаційної політики, та ГО "Спільна Перемога".

Про особливості флешмобу розповів співзасновник ГО "Спільна перемога" Олександр Соколинський:

"День святого Валентина, День закоханих вже давно відмічають в Україні. В цей раз ми вирішили зробити це на всю країну, і трошки це свято націоналізувати, зробити День закоханих ще й святом зізнанням в любові, коханні своїй державі. І зробити це легко і весело, тому що ми, українці дуже гарно об'єднуємося ментально навколо проблемних ситуацій, коли у нас війна, проблеми в суспільстві. А сьогодні хотілося об'єднатися навколо любові до нашої країни" - сказав Соколинський.

В рамках флешмобу відбулася популяризація національного проекту бренду Ukraine Now.

"Це єдиний бренд України, він схвалений урядом, і ключова логіка бренду - об'єднати всі державні комунікації і зробити їх відкритими. Щоб цей бренд міг використовути кожен бажаючий", - сказав на прес-конференції державний секретар Міністерства інфомаційної політики Артем Біденко.

Розпочали флешмоб словами про Україну акторка і телеведуча Римма Зюбіна; президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав’ялов, український спортивний журналіст засновник Національного реєстру Рекордів України Валентин Щербачов; футболіст Іван Яремчук, декан факультету економічних наук НаУКМА Олександра Гуменна, голова української асоціації студентів (УАС) Лідія Фісенко; директор видавництва «Саміт-Книга» Іван Степурін; головний редактор журналу «Українська мить»Анастасія Смехова-Зубрицька; чемпіонка світу з Strongwoman Ольга Лящук, член національної збірної України з традиційного карате Марина Юр'єва, атлет міжнародного класу Володимир Оснік.

До флешмобу долучилися всі охочі. Під час заходу  організатори продемонстрували відеоролик до Дня всіх закоханих, відзнятий українцями з різних куточків світу. На фасаді ТРЦ «Gulliver» з’явиться масштабне жовто-блакитне серце, яке увійшло  до Книги рекордів України, як найбільше електронне серце.