проекти
В рамках проекту "Видатні українці" посли народної української дипломатії отримали відзнаки

Відзнаки послів народної української дипломатії здобули український художник Іван Марчук, засновник  Національного Реєстру Рекордів України Валентин Щербачов та Президент Національної Ліги Професійного боксу України Михайло Зав'ялий на презентації книги Валентина Щербачова "В.В.Лобановський. Наука перемагати". Презентація відбулась в рамках проекту "Видатні українці" за підтримки ГО "Спільна Перемога" разом із видавництвом Самміт-Книга, Міністерством інформаційної політики і Міністерством молоді та спорту.

Послам української демократії підкріпили на груди срібні з емалями символи амбасадорів миру. 

Валерій Лобановський - видатний український футбольний тренер. Він увійшов до списку 50 кращих тренерів за 50 років за версією World Soccer, а також до списку найкращих тренерів післявоєнного періоду за версією The Тіmе. 
Валентин Щербачов - спортивний журналіст та коментатор, засновник Національного Реєстру Рекордів України, який здіймався на Еверест понад 40 разів. Привітати автора та організаторів проекту "Видатні українці" прийшли відомі футболісти Іван Яремчук, Влад Ващук, Олександр Шовковський, видатні спортсмени та тренери - Михайло Завьялов (Президент Національної Ліги Професіонального бокусу України), Ольга Лящук (найсильніша жінка Планети), Марина Юр'єва (Чемпіонка світу з карате), Сергій Малік (автогонщик, Чемпіон України з кільцевих перегонів), актриса Римма Зюбіна, ювелір Алла Сокол, Максим Коробка (Перша українська сувенірна компанія) та інші.